Image 0 Image 1 Image 2 Image 3

Nis konkurrimi i ekipeve me maturantë në konkursin kombëtar "Sipërmarrësit e së Nesërmes" 2017

7 plane biznesi të ekipeve nga Tirana dhe Durrësi u prezantuan përpara jurisë së TBU të përbërë nga pedagogë të fushës dhe përfaqësues nga kompanitë partnere.

Nisi sot, datë 19 Prill, dita e parë e edicionit të shtatë të konkursit kombëtar me maturantët "Sipërmarrësit e së Nesërmes". 7 plane biznesi të ekipeve nga Tirana dhe Durrësi u prezantuan përpara jurisë së Tirana Business University të përbërë nga pedagogë të fushës dhe përfaqësues nga kompanitë partnere. Planet e biznesit trajtonin tema interesante të cilat tërhoqën vëmendjen e audiencës. Nesër, datë 20 Prill dhe përgjatë 8 ditëve të tjera vijuese, do të performojnë një numër i caktuar ekipesh. Ju ftojmë të na ndiqni! Suksese ekipeve! Mirënjohje partnerëve: Banka Credins, RTV Scan, Balfin Group; Abkons, Çelësi Media Group, EHW, SHAGA, Agna Group, ADD, Telekom, AZ Consulting dhe F&M Reklama.